Gramurek - GRAWER Statuetki, Trofea, Kieliszki, Znicze


Jak zamawiać?
Szanowni Państwo,
stworzyliśmy dla Państwa prosty system zamówień, wymagajacy podania tylko niezbędnych informacji takich jak adres do wysyłki, email i numer telefonu, forme płatności oraz specyfikację zamówienia.

Formularz zamówienia pojawi się po kliknięciu 'Kup Teraz' na stronie produktu lub ikony koszyka w górnej części strony głównej.

Specyfikacja
W specyfikacji należy opisać jak ma wyglądać zamawiany przez Państwa produkt. Podać numery szablonów, grafik, treści życzeń lub dedykacji itp.
Na podstawie informacji podanych w specyfikacji przygotujemy projekt i wyślemy Państwu drogą mailową do akceptacji. Dopiero po akceptacji projektu przystąpimy do realizacji zamówienia.

UWAGA
Do zamówień z gotowymi szablonami, gdzie podmienia się tylko imiona, zdjęcie lub prosty tekst projekt wysyłamy tylko na specjalne życzenie klienta.

Projekt
Przygotowany projekt dołączony jest do zamówienia a następnie wysłana jest wiadomość email zawierająca link do projektu. Na stronie projektu mogą Państwo nanieść poprawki - wtedy zostanie przygotowany nowy projekt - lub kliknąć przycisk AKCEPTUJĘ PROJEKT. Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zamówienia, w związku z tym zmiany w projekcie nie będą już możliwe.

Gotowy projekt wysyłamy w ciągu 3-7 dni roboczych, lecz ten dłuższy termin dotyczy ostatnich dni tzw. gorących okresów takich jak Dzień Babci, Dzień Dziadka, Komunie, Zakończenie roku szkolnego, Dzień Wszystkich Świętych, Święta Bożego Narodzenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.


Jak zamawiać
Dostawa i płatność
Reklamacje
Kontakt