Gramurek - GRAWER Statuetki, Trofea, Kieliszki, Znicze

Grawerujemy dla Waszych potrzeb!
Pracownia Grawerska powstała w Gniewkowie w 2006 roku i działa do dzisiaj, nieprzerwanie skutecznie wykonując sztukę grawerską w szerokim zakresie. Przez ten czas obsłużyliśmy z powodzeniem tysiące klientów, a nasz wykwalifikowany zespół gotowy jest na nowe zadania i wyzwania.

Wiemy, że dla klienta, czyli dla Państwa, liczy się przede wszystkim wygląd i estetyka. Aby produkt rzeczywiście mógł zrobić wrażenie, oprócz artystycznego zmysłu grawera potrzebna jest wiedza i doświadczenie.

My, jako pracownia grawerska, robimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni otrzymując wyjątkowy produkt, solidnie i profesjonalnie wykonany. Realizujemy zamówienia z całej Polski. Przez te wszystkie lata opanowaliśmy do perfekcji indywidualną obsługę klienta, dzięki temu możemy zagwarantować szybką realizacje zamówień i wysyłkę towaru do klienta.

Natomiast mieszkańców Gniewkowa i okolic, zachęcamy do wizyty w naszej pracowni. Służymy pomocą i poradą w wyborze produktu i materiału. Dodatkowo w wielu gablotach prezentujemy różnego rodzaju prace grawerskie, dzięki czemu można dotknąć i zobaczyć to, co trudno oddać za pomocą zdjęcia.

Oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerzała, oprócz usług grawerskich wykonujemy także nadruki sublimacyjne.

Poniżej przedtsawiamy któtkie opisy poszczególnych segmentów naszej działalności

..

Statuetki okolicznościowe
Statuetki wykonujemy tylko z prawdziwego, wysokiej jakości szkła.
Do grawerowania w szkle wykorzystujemy metodę piaskowania. Jest to metoda jedna z najbardziej wymagających ale zarazem dająca najlepszy efekt. Grawer jest głęboki z ładną strukturą i możliwością naniesienia fakrby.

Do pomocy przy komponowaniu zawartości statuetki udostępniamy Państwu setki grafik tematycznych doskonale podkreślających uroczystość!
Statuetki okolicznościowe grawerowane

Trofea sportowe
Szklane statuetki to również doskonałe trofea sportowe. Odpowiednio dobrany kształt, grawerowane grafiki oraz indywidualny tekst daje możliwość wyjątkowo efektownej prezentacji zdobytego trofeum na domowej półce!
Statuetki okolicznościowe grawerowane

Grawer na kieliszkach
W stałej ofercie posiadamy kilkanaście modeli kieliszków do szampana, wina, wódki a także szklanki do whisky, long drink, szklanki i kufle do piwa. Na każdy produkt nanoszony jest wyjątkowy i indywidualny grawer w razie potrzeby zawierający imiona, daty itp.

Podobnie jak w przypadku statuetek do Państwa dyspozycji posiadamy wiele gotowych wzorów tematycznych.
Kieliszki grawerowane

Grawer na butelkach
Metoda, której używamy daję możliwość wykonywania graweru bezpośrednio na butelkach, również pełnych. Grawer na winie czy szampanie cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Aby uatrakcyjnić ofertę zaopatrzyliśmy się również w drewniane skrzynki na alkohol w różnych odcieniach. Posiadamy skrzynki na pojedyńczą butelkę jak również na komplety butelka + 2 kieliszki

Grawer na butelkach

Grawer zdjęć
Kolejnym silnym atutem naszej oferty niewątliwie jest możliwość grawerowania zdjęć. Zdjęcia wykonujemy metodą rytowania. Polega ona na wybijaniu pojedyńczych punktów na grawerowanym materiale. W efekcie końcowym powstaje wizerunek osoby, pojazdu czy budynku. Stosując odpowiednich narzędzi jesteśmy wstanie grawerować w szkle ale również w granicie, a dzięki zdobywanemu przez lata doświadczenia potrafimy przygotować grawer ze starych, nawet 50 letnich zdjęć.

Grawer zdjęć

Ornamenty na szkle
Piaskowane ornamenty na szkle i lustrach nadają wyjątkowego charakteru szklanej powierzchni. Współpracujemy z lokalnymi zakładami szklarskimi w zakresie wykonywania piaskowanych ornamentów i logotypów.

Liternictwo nagrobkowe

Napisy na granicie
W ofercie posiadamy również usługi z zakresu liternictwa, wykonujemy całe napisy i dopisy na tablicach informacyjnych, pamiątkowych i nagrobnych. Do tego celu uzywamy dużej, ciśnieniowej piaskarki. Od wielu lat współpracujemy z lokalnymi firmami kamieniarskimi.

Liternictwo nagrobkowe

Nadruki sublimacyjne
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy nasza ofertę również o kolorowe nadruki sublimacyjne. Wykonujemy nadruki na kubkach, zegarach, czapkach, koszulkach i innych materiałach. Biorąc po uwagę nasze doświadczenie w wykonywaniu indywidualnych projektów jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy spersonalizowane projekty pozostając w stałym kontakcie z klientem.

Liternictwo nagrobkowe


Jak zamawiać
Dostawa i płatność
Reklamacje
Kontakt